Skontaktuj się z nami

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Tłokiński Spółka Jawna za pośrednictwem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Tłokiński Spółka Jawna, ul. Aleksandrowska 131c, 91-224 Łódź przekazanych przeze mnie danych osobowych (np. danych kontaktowych oraz danych osobowych obejmujących np. datę urodzenia oraz rodzaj prawa jazdy, hobby oraz zainteresowania) na potrzeby obsługi klienta oraz na potrzeby przekazywania wybranych informacji o produktach oraz usługach Grupy BMW jak również w celu badania rynku oraz na kontakt ze mną, w celach wskazanych powyżej, poprzez wybrane przeze mnie poniżej środki komunikacji.

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody. W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana. Za pośrednictwem poniżej wskazanych kanałów mogę również zażądać informacji o moich danych przechowywanych przez Tłokiński Spółka Jawna i/lub BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, Wołoska 22A, 02-675 Warszawa jak również sprostowania, usunięcia lub zablokowania moich danych osobowych. Dalsze informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi praw znajdują są w polityce prywatności dostępnej poniżej: Tłokiński Spółka Jawna

Wiadomość została wysłana.

hero

Pomoc w finansowaniu

BMW Financial Services

Celem BMW Financial Services jest zapewnienie Państwu - jako Klientom BMW - takiego rodzaju produktów, profesjonalizmu i skutecznych usług, jakie są niezbędne dla przeniesienia przyjemnych i wartych zapamiętania doznań z salonu samochodowego na drogi. W trosce o przyjemną i bezproblemowa jazdę naszymi samochodami, skomponowaliśmy portfolio innowacyjnych produktów leasingowych, finansowania i ubezpieczeniowych specjalnie dostosowanych dla Waszych potrzeb i potrzeb Waszego BMW.

Zapytaj o szczegóły

BMW Comfort Lease

BMW Comfort Lease jest wyjątkową ofertą w gamie produktów BMW Financial Services Polska. Przeznaczony jest on przede wszystkim dla przedsiębiorców świadomie decydujących o własnych potrzebach, znających swoje indywidualne preferencje, ceniących sobie wygodę, niezawodność i bezpieczeństwo oferowanych im rozwiązań.

Zapytaj o szczegóły

BMW Leasing

BMW Financial Services oferuje leasing operacyjny z powszechnie znanymi niskimi wartościami wykupu oraz leasing finansowy i leasing konsumencki dla klientów indywidualnych. W BMW Leasing możesz swobodnie dobrać do swoich potrzeb walutę i okres umowy, a także wartość opłaty wstępnej. W każdym z wariantów możesz być pewny, że zaoferujemy Ci wyjątkowo niskie raty. Co więcej, przedsiębiorcy przy odprowadzaniu podatku mogą odliczyć odpowiednią część VAT, pozostałe koszty (opłata wstępna oraz kwota miesięcznej płatności) mogą być traktowane jako koszt uzyskania przychodu.

Zapytaj o szczegóły

BMW Kredyt

Jeśli jesteś zainteresowany rozłożeniem płatności za zakupiony samochód w czasie, proponujemy Ci BMW Kredyt. Korzystne warunki finansowe, proste procedury oraz krótki czas uzyskania kredytu to tylko niektóre z jego cech. Szerokie możliwości kształtowania okresu umowy oraz poziomu wkładu własnego pozwolą nam przygotować kredyt w pełni dopasowany do Twoich oczekiwań.

Zapytaj o szczegóły

Najem długoterminowy Alphabet

Ty, droga, Twoje BMW i radość z jazdy. Czy potrzeba czegoś więcej do szczęścia? Aby osiągnąć udane połączenie stylistyki z funkcjonalnością również we wnętrzu BMW, warto zapoznać się z bogatą ofertą akcesoriów do wnętrza.

Zapytaj o szczegóły